התחלתי את הסדנה כאשר ביתי יובל הייתה בת 4 חודשים. הסדנה התקיימה כמעגל נשים שבו התינוקות יכלו לשחק, לראות זה את זה, לתרגל תרגילי התפתחות ואנחנו האמהות יכולנו לשאול  את הדר וגם זו את זו שאלות שצצות במהלך גידול התינוק, כמו פעם שהיינו גרים בשבט.

האמת שלא ידעתי כמה היה לי רצון לדבר על כל החוויה החדשה הזו של האימהות, בחברה שבאמת מבינה על מה אני מדברת, כי יש דברים שלא הבעל ולא המשפחה יכולים להבין.
הדר מדריכה את הסדנה מכל הלב וההשקעה והרצון לעזור ניכרים בכל מפגש. יובל ואני נהננו מאוד מהמפגשים, היא קיבלה זמן איכות עם אמא של שירים ותנועה וראתה עוד תינוקות ואני תמיד ידעתי שאם יש לי איזו שאלה יש עם מי להתייעץ' וזה העניק המון שקט נפשי.

ממליצה בחום

רותם

המלצה על  סדנה בהנחיית הדר בר יוסף

הדר,

רציתי להודות לך על היחס האנושי והטיפול המסור לאורך התקופה האחרונה – החל במפגשי ההפעלה בקניון שם נדב ואנוכי הכרנו אותך לראשונה וכלה במפגשי מעגל האמהות האינטימיים שנערכו בשבועות האחרונים.

הסבלנות, הסובלנות, היחס החם והאוהב שלך, האנושיות שבך והחיוכים שעל פנייך בשילוב עם הידע המקצועי והאישי שלך (כאשת מקצוע וכאמא מנוסה..) הופכים אותך לטובה ולמיוחדת במקצועך – והחיוכים והשמחה שנדב מקרין כשהוא רואה אותך, מוכיחים שזוהי האמת..

בזכותך ובזכות המפגשים שלנו במעגל האמהות, למדתי דברים רבים על עצמי כאדם, כאשה וכאמא טרייה. התחלתי לבוא למפגשים בעקבות תחושת בדידות וקושי להתמודד עם האמהות. בזכות המפגשים במעגל האינטימי ובקניון, נוכחתי לראות שאני לא לבד ושיש עוד שנמצאות במקום שאני נמצאת בו.

למדתי רבות על נדב ועל ההתפתחות שלו והעצות שלך עזרו לנו לשפר את התפתחותו המוטורית, את זמן האיכות איתו בבית ועזרו לחזק את הקשר שלי איתו ועם בעלי ועל כך אני מודה לך מקרב ליבי.

אני ונדב נהנינו מאוד מהמפגשים שלנו בימי רביעי וחבל לנו שזה עומד להסתיים.. פעם אמרו לי שבחיים פוגשים המון אנשים בדרך ולכל מפגש ישנה מטרה כלשהי. אני מאמינה שמכל אחד לומדים משהו ולכן רציתי לומר לך תודה על מה שלימדת אותי..

             

תודה על העבודה המבורכת!!

דנה ונדב דובז'ינסקי

דנה ונדב דובז'ינסקי

השאירי הודעה בטופס או התקשרי לטלפון 052-5518944 לטיפול מתאים לתינוקך

השאירי הודעה בטופס או התקשרי לטלפון 052-5518944 לטיפול מתאים לתינוקך